Naše společnost Vinedom.com s.r.o.

Jsme ryze česká, mladá a dynamická firma založená roku 2015 přáteli dobrého vína se sídlem v České republice.

Ctíme nuance výroby dobrého, kvalitního vína a věříme, že naše produkty Vám budou pro jeho výrobu a uchovávání maximálně nápomocny.

  • Produkty nejvyšší kvality

  • Nejlepší zákaznický servis

  • 14ti denní záruka vrácení peněz

Náš team

ateam.jpg

Společnost Vinedom.com s.r.o. je hrdým výhradním obchodním partnerem portugalské společnosti Corktansa pro Českou a Slovensko republiku.

Specializujeme se však i na ostatní odvětví vinařského průmyslu. Najdete tak u nás vše od sazenic vinné révy až po hotová vína, která Vám rádi představíme na našich degustacích.

Dáváme maximální důraz na kvalitu nabízených produktů, proto je před zařazením do našeho portfolia nejprve sami na našem vinohradě odzkoušíme.

V případě jakýchkoli dotazů, připomínek či nápadů nás prosím kdykoli kontaktujte, my jsme zde pro Vás.

Za realizační tým Vinedom.com, spol. s.r.o.

Pavel Drápal

Doporučení

"Excelentní spolupráce s lidmi z Vinedomu, s portugalskými korky jsem naprosto spokojen a doporučuji je všem vinařům, kteří chtějí dosáhnout perfektní chuti vín.”

Antonín Zemský, malovinař z Mutěnic

”Velká spokojenost s výběrem varných zařízení pro náš pivovar. Díky spolupráci s Vinedomem vaříme u nás pivo vysoké kvality.”

Michal Kroupa, majitel Malešického mikropivovaru

”K největším zážitkům naší vinotéky jednoznačně patří degustace sektů doplněná o show se sabrážními šavlemi partou z Vinedomu.”

Martin Vondrák, majitel vinotéky Wineboutique

check Produkt se přidat na porovanání