Brew kettle Braumeister PLUS 20 l
  • Brew kettle Braumeister PLUS 20 l
  • Brew kettle Braumeister PLUS 20 l

Domácí pivovar Braumeister PLUS 20 l

SKU:
Skladem

Speidel Braumeister je univerzální pivovar z nerezové oceli. Vařte své vlastní pivo s tímto pevným a snadno použitelným systémem vaření. Chcete-li vařit kvalitní pivo, ale nemáte dostatek místa Braumeister je ideálním řešením! Rmutování, filtrování a vaření v jednom.

51 900,00 Kč
S DPH
42 892,56 Kč bez DPH
do 8 dnů

Výroba složitějších piv je dnes jednodušší než kdy předtím. Pro vyprázdnění odpadní vody je k dnu nádrže připojen další výtokový kohout, což značí snadné čištění.

Dotyková obrazovka s osvětlenými tlačítky dodává Braumeisteři moderní vzhled. Programovatelný až na deset receptů, včetně dvou předprogramovaných výchozích receptů; recept může obsahovat až pět kroků a tři chmelové přídavky (před koncem vaření).

Dokonce bez zkušenosti s vařením můžete s tímto jednoduchým zařízením vyrobit dokonalou sladinu jako základ k fermentaci, a to za pouhých pět hodin. Stačí jen zapojit a spustit vaření. Různé teploty jsou digitálně řízeny systémem RIMS (Recirculating Infusion Mash System). Celý proces mletí můžete naprogramovat pomocí řídicí jednotky.

topná cívka: 2000 W
čerpadlo: 9 W
napájení: 230 V
min. pojistka: 10 A
max. kg sladu: 6 kg
chladící plášť: 2 x 1 "vnější závit
obsah: 23 litrů mladiny (20 litrů piva)

3 ks

Specifické reference

Pro přidání recenze se musíte přihlásit

check Produkt se přidat na porovanání