GRAINFATHER GLYCOL CHILLER - regulátor teploty kvašení
  • GRAINFATHER GLYCOL CHILLER - regulátor teploty kvašení

GRAINFATHER GLYCOL CHILLER - regulátor teploty kvašení

SKU:
Skladem

Pokaždé přesně kontrolujte svou teplotu kvašení! 
Regulace teploty je jedním z nejdůležitějších prvků pro výrobu kvalitního piva. Musí být regulována a stabilní po celou dobu kvašení, aby se zajistilo, že kvasinky nebudou namáhány a budou správně kvasit, aby se získal správný profil chuti.

27 500,00 Kč
S DPH
22 727,27 Kč bez DPH
do 8 dnů

Grainfather Glycol Chiller s možností individuálního napájení a kontroly teploty až čtyř kuželových fermentorů Grainfather Conical Fermenters, z nichž každý má svůj vlastní režim kvašení, je dokonalým doplňkem k zajištění výsledků podobných řemeslným pivovarům.

S přídavkem chladiče Glycol Chiller pracuje váš systém na nejvyšší úrovni. Chladicí manžeta je umístěna mezi dvěma stěnami z nerezové oceli Conical Fermenter, která je pak zavěšena na Glycol Chiller. Teplota se nastavuje do digitálního regulátoru teploty a kapalina prochází tímto pouzdrem a chladí nerezovou ocel, která zase ochlazuje pivo ve fermentoru. Chladicí pouzdro nikdy nepřichází do styku s pivem, je zcela skryté a nepotřebuje čištění ani dezinfekci - skutečná inovace pro fermentor v tomto měřítku.

Specifikace:

LED displej

6 L glykolová nádrž

300 W

220 - 240 V, 50 Hz

390 W x 450D x 656H

Hmotnost: 28,3 kg

3 ks

Specifické reference

Pro přidání recenze se musíte přihlásit

check Produkt se přidat na porovanání